Programma traject 1, 2 en 3
Utrecht, Arnhem en Zwolle

Wat kun je verwachten?
Inspirerende input over actuele kunst, impuls voor nieuw onderzoek en experiment, verdieping in eigen werk en stimulerende uitwisseling met andere makers: dat vind je bij Storing AUB. Je zet jezelf even op reset, gaat weer anders kijken, vrijer werken. Storing AUB is een boost voor makers en kunstenaars die drang voelen om zichzelf te blijven uitdagen en ontwikkelen.
Traject 1
vrije verkenning
- Gun jezelf tijd en ruimte om te zigzaggen zonder plan en ontdek weer nieuwe richtingen en invalshoeken. In dit onderzoekende traject van zes groepsbijeenkomsten laat je vertrouwde scripts even los, je gaat weer anders kijken en vrijer werken.
Traject 2
autobiografische verdieping
- Duik de diepte in met wat jou écht bezig houdt als maker van kunst.
- Zes groepsbijeenkomsten plus individuele coaching voor makers die inhoud en eigenheid van hun werk verder willen onderzoeken en ontwikkelen.
Traject 3
broedclub voor eigen projecten
- Wil je blijven groeien in je beeldende werk? In de Broedclub doe je maandelijks verse nieuwe kennis op over actuele hedendaagse kunst, krijg je zinvolle feedback op je werk, en vind je volop stimulerende uitwisseling met andere kunst- en creatieve makers.
Traject 1, 2 en 3 linken aan elkaar, maar zijn ook goed los van elkaar volgen. De begeleiding die je krijgt is op niveau hbo-plus. Je kunt terecht in Arnhem, Utrecht en Zwolle. Hierboven lees je alles over de inhoud. Ga naar agenda voor data, kosten en aanmelden.
Heb je vragen over het programma?
Neem contact op met initiatiefnemer en beeldend kunstenaar Stephanie Jansen.
Volg Storing AUB op instagram en ontvang updates via de nieuwsbrief.

Projecten en exposities
Storing AUB organiseert ook exposities en projecten op basis van open call. Najaar 2026 tonen tien makers de resultaten van project Radicale Verzachting in kunstruimte Het Langhuis in Zwolle. Zomer 2025 was Sounding City te zien in museum EICAS in Deventer. Eerder ontwikkelden acht kunstenaars samen met Ellen Schreven de expositie I’m only human voor de Politieacademie in Apeldoorn. In Zwolle waren Stockroom en Interspace te zien bij galerie Blauwdruck.
Wil je op de hoogte blijven van nieuwe open calls?





